Nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców.

 Nabór będzie prowadzony od dnia 19 lutego 2018r. do dnia 23 lutego 2018r.

czytaj więcej

Programy Regionalny „Gotuj się do pracy”

Informujemy, że przystępujemy do realizacji  Programu Regionalnego „Gotuj się do pracy”. Wsparcie skierowane zostanie do firm branży gastronomicznej oraz osób bezrobotnych w wieku 30-50 lat, a w szczególności do długotrwale bezrobotnych kobiet. Zapraszamy do współpracy restauratorów  oferujących miejsca w ramach prac interwencyjnych, doposażenia i stażu. 

czytaj więcej

Startuje RPO WM (IV)

Rozpoczynamy rekrutację do projektu pn.: „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie chrzanowskim (IV)”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego. Pierwszeństwo w rekrutacji zarezerwowane jest dla osób w wieku 50+ i niepełnosprawnych. Pracodawców zainteresowanym tworzeniem stanowisk pracy dla ww. grup zapraszamy do współpracy.

czytaj więcej

Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy – PODSUMOWANIE

       Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie po raz szósty włączył się w organizacje Tygodnia z Małopolskimi  Urzędami Pracy w dniach 22-26.01.2018r. Była to znakomita okazja dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, aby skorzystać ze spotkań indywidualnych z doradcami zawodowymi oraz warsztatów grupowych dla chcących otworzyć firmę, wyjechać za granicę czy po prostu wybrać odpowiednie formy swojego dalszego rozwoju.

czytaj więcej