INICJATYWA WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

   

    Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie w ramach współpracy z Fundacją Tax Care – Inicjatywą Wspierania  Przedsiębiorczości w dniu 26.03.2018r. zorganizował warsztaty dedykowane wszystkim zainteresowanym szeroko pojętą przedsiębiorczością, ze szczególnym uwzględnieniem osób, które  złożyły wniosek o dofinansowanie do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej.

czytaj więcej

Harmonogram zajęć grupowych

 

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie zaprasza do zapoznania się z harmonogramem zajęć grupowych z zakresu poradnictwa zawodowego na II kwartał 2018r.

czytaj więcej

Konkurs na Mikroprzedsiębiorcę Roku 2017

Ruszyła kolejna edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017, skierowanego do mikroprzedsiębiorstw, zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników oraz o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro. Celem Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017 jest promocja nowoczesnych inicjatyw, które wyróżnia nie tylko efektywność, ale również zaangażowanie i społeczna odpowiedzialność. Więcej szczegółów na stronie Organizatora www.mikroprzedsiebiorcaroku.com

czytaj więcej

Spotkanie z przedsiębiorcami i podmiotami ekonomii społecznej

W dniu 22 lutego 2018r. Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie uczestniczył w spotkaniu  z przedsiębiorcami oraz podmiotami ekonomii społecznej, organizowanym przez Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy w ramach projektu „MOWES – Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Małopolska Zachodnia”.

czytaj więcej