Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Oferty pracy » Lokalne oferty pracy
Statystyki graficzne

Lokalne oferty pracy

Oferty otwarte - umożliwiają identyfikację pracodawcy, dzięki czemu każda osoba, która spełnia wymagania i oczekiwania oferty nawiązuje kontakt z pracodawcą samodzielnie (pod ofertą - wskazany bezpośredni kontakt do pracodawcy)

 

Oferty zamknięte - uniemożliwiają identyfikację pracodawcy i są adresowane tylko i wyłącznie do klientów zarejestrowanych w tut. Urzędzie. Przy realizacji tej oferty urząd przeprowadza selekcję kandydatów oraz wydaje skierowania na rozmowę do pracodawcy. Osoby zainteresowane powinny skontaktować się ze swoim doradcą klienta, który jest wyznaczany w dniu rejestracji (pod ofertą - wskazany kontakt PUP Chrzanów)

Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-06-10 20:48:53)
Zredagowana przez: Katarzyna Kunert - Grudzień (2015-01-26 09:57:25)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-chrzanow.pl/strona/lokalne-oferty-pracy/22