file:///B:/Rafa%C5%82/Dokumentacja%20Grupa%20Ma%C5%82opolski%20Zachodniej/
Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla pracodawców i przedsiębiorców » Prawa pracodawców i przedsiębiorców
Statystyki graficzne

Prawa pracodawców i przedsiębiorców

Pośrednictwo pracy

  • Pracodawca zgłasza ofertę pracy do jednego powiatowego urzędu pracy, właściwego ze względu na siedzibę pracodawcy albo miejsce wykonywania pracy albo innego wybranego przez siebie urzędu.

  • Pracodawca zgłaszając ofertę pracy do powiatowego urzędu pracy może nie wyrazić zgody na podawanie do wiadomości publicznej informacji umożliwiających jego identyfikację przez osoby niezarejestrowane w powiatowym urzędzie pracy. 

    Zadania w zakresie upowszechniania oferty pracy, kontaktów z pracodawcą i osobami zarejestrowanym oraz kierowanie zarejestrowanych do pracodawcy realizuje powiatowy urząd pracy, który przyjął ofertę pracy od pracodawcy.

    Oferta pracy, w związku z którą pracodawca nie wyraził zgody na podawanie do wiadomości publicznej informacji umożliwiających jego identyfikację, może być udostępniona w pełnym zakresie wyłącznie tym bezrobotnym lub poszukującym pacy, którzy spełniają wymagania określone w ofercie i których powiatowy urząd pracy kieruje do pracy
    u tego pracodawcy 


Szczegółowych informacji można uzyskać:

- kontakt osobisty: pokój 204 (II piętro)
- kontakt telefoniczny: /32/ 75 33 861, 75 33 862, 75 33 863 
- kontakt e-mail: asmolik@pup-chrzanow.pl, kkleczek@pup-chrzanow.pl, kkunert-grudzien@pup-chrzanow.pl 

Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-09-11 09:02:24)
Zredagowana przez: Katarzyna Kunert - Grudzień (2017-11-29 12:26:28)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-chrzanow.pl/strona/prawa-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/103