Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców.

 Nabór będzie prowadzony od dnia 19 lutego 2018r. do dnia 23 lutego 2018r.

Maluch do żłobka, rodzic do pracy

Gmina Chrzanów, Żłobek Miejski  w Chrzanowie ogłasza II nabór dzieci do Żłobka Miejskiego na rok 2018/2019 w ramach projektu” Maluch do żłobka, rodzic do pracy”. Nabór rozpoczyna się od dnia 01 marca 2018 r. i trwać będzie do 16 marca 2018r.

Programy Regionalny „Gotuj się do pracy”

Informujemy, że przystępujemy do realizacji  Programu Regionalnego „Gotuj się do pracy”. Wsparcie skierowane zostanie do firm branży gastronomicznej oraz osób bezrobotnych w wieku 30-50 lat, a w szczególności do długotrwale bezrobotnych kobiet. Zapraszamy do współpracy restauratorów  oferujących miejsca w ramach prac interwencyjnych, doposażenia i stażu. 

Startuje RPO WM (IV)

Rozpoczynamy rekrutację do projektu pn.: „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie chrzanowskim (IV)”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego. Pierwszeństwo w rekrutacji zarezerwowane jest dla osób w wieku 50+ i niepełnosprawnych. Pracodawców zainteresowanym tworzeniem stanowisk pracy dla ww. grup zapraszamy do współpracy.