Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Wiosenne zwiastuny biznesu

W pierwszym dniu wiosny 21.03.2017 roku odbyło się  w  Powiatowym Urzędzie Pracy drugie spotkanie przedstawicieli Chrzanowskiej Izby Gospodarczej  z osobami bezrobotnymi, które w najbliższym czasie otrzymają dotację na własną działalność gospodarczą. 

Wstrzymanie naboru wniosków o dofinansowanie wynagrodzenia dla bezrobotnego do 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie informuje, że z dniem 28.03.2017r. z powodu dużego napływu wniosków i ograniczonych środków Funduszu Pracy przyznanych na realizację tego zadania w 2017r. wstrzymuje nabór wniosków o dofinansowanie wynagrodzenia dla skierowanego bezrobotnego do 30 roku życia zgodnie z art. 150f ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2016r., poz. 645 z późn. zm.).

Harmonogram zajęć grupowych

 

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie zaprasza do zapoznania się z harmonogramem zajęć grupowych

z zakresu poradnictwa zawodowego na II kwartał 2017r.

Chłopska Szkoła Biznesu czyli nauka przedsiębiorczości przez zabawę

     W dniu 17.03.2017r. Doradca Zawodowy z Powiatowego Urzędu Pracy w Chrzanowa zagościł w Zespole Szkół w Libiążu, aby wraz z uczniami zagrać w ekonomiczną grę planszową – Chłopska Szkoła Biznesu. W ramach Dnia Ekonomisty uczniowie technikum ekonomicznego, a także zaproszeni gimnazjaliści wzięli udział w Rozgrywkach Biznesowych.