Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Spotkanie informacyjne dla osób prowadzących działalność gospodarczą

W dniu 16 maja 2017r. odbyło się spotkanie informacyjne dla osób prowadzących działalność gospodarczą, w tym podmiotów ekonomii społecznej, organizowane przez Zarząd Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. w Chrzanowie., w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Współorganizatorami byli Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie, Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Spółdzielnia Socjalna „OPOKA” i Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy. 

Razem wiemy więcej

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie zaprasza na spotkanie informacyjne dla pracodawców w ramach Dni Otwartych Funduszy    Europejskich. Konferencja "Razem wiemy więcej" odbędzie się 19 maja 2017 o godzinie 10.00. 

 

Zostań muzealnikiem

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie poszukuje osoby chętnej do odbycia stażu w zawodzie: przewodnik muzealny. Wsparcie realizowane będzie w ramach Programu Regionalnego „Konserwator”. 

Szkolenia za bony w Chrzanowie

Nawet do 87% dofinansowania do szkoleń można uzyskać uczestnicząc w małopolskim projekcie „Kierunek Kariera”, który realizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Szansę na otrzymanie dofinansowania w formie bonów otrzymają wszyscy uczestnicy projektu, którzy spotkają się z doradcą zawodowym i wraz z nim określą jakich szkoleń potrzebują.  Projekt skierowany jest dla osób pracujących!