Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Czy kariera jest dla każdego?

„Każdy może zrobić karierę” – to temat konferencji dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, zorganizowanej przez Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie w ramach VII Małopolskich Dni Uczenia się. Młodzi usłyszeli, że „kariera” nie zawsze oznacza zdobycie fotelu prezesa. 

Kominikat dot. refundacja kosztów wynagrodzenia dla bezrobotnych do 30 roku życia

Z uwagi na zaangażowanie środków Funduszu Pracy przyznanych na rok 2017 na refundację części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenia społeczne skierowanych bezrobotnych do 30 roku życia, Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie zastrzega sobie możliwość refundacji poniesionych kosztów od stycznia 2018 r.

Rezerwa Funduszu Pracy dla dłogotrwale bezrobotnych i mieszkańców wsi

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie pozyskał dodatkowe środki Funduszu Pracy z rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na realizację dwóch programów na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

    

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie po raz kolejny włączył się w przedsięwzięcie jakim są Dni Otwarte Funduszy Europejskich, których nadrzędnym celem jest promocja projektów współfinansowanych z tych funduszy. W dniach 18.05.-19.05.2017 zorganizowaliśmy dwa wydarzenia w siedzibie Urzędu.