Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Programy Regionalny „Gwarancja 40+”

Informujemy, że przystępujemy do realizacji  Programu Regionalnego „Gwarancja40+”. Wsparcie skierowane zostanie do osób bezrobotnych powyżej 40 roku życia, a w szczególności do długotrwale bezrobotnych kobiet. Zapraszamy do współpracy pracodawców oferujących miejsca w ramach prac interwencyjnych, doposażenia i stażu.

 

Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie zaprasza osoby bezrobotne i poszukujące pracy do uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych w ramach Tygodnia z Małopolskimi Urzędami PracyW tym roku przedsięwzięcie to realizowane jest pod hasłem „Zdobądź umiejętności cenione przez pracodawców”, a głównym celem jest zaprezentowanie szerokiej oferty, jaką urzędy przygotowały dla różnych grup odbiorców, m.in. młodzieży, przedsiębiorców, osób bezrobotnych i poszukujących zatrudnienia.

Informacja

W przypadku ubiegania się o zezwolenie na pracę sezonową lub o przedłużenie zezwolenia na pracę sezonową, jak również w przypadku złożenia oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi podmiot, dokonuje wpłaty w wysokości 30 zł 

Komunikat

W związku ze zmianami wprowadzonymi ustawą z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy oraz niektórych innych ustaw w dniu 15.12.2017 roku w Dzienniku Ustaw, zostały ogłoszone rozporządzenia wykonawcze dotyczące dostępu cudzoziemców z państw spoza UE/EOG do polskiego rynku pracy. Od 1 stycznia 2018 r. wchodzą w życie nowe przepisy w tym zakresie. Zmiany dotyczą głównie pracy krótkoterminowej i sezonowej.