file:///B:/Rafa%C5%82/Dokumentacja%20Grupa%20Ma%C5%82opolski%20Zachodniej/
Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców.

 Nabór będzie prowadzony od dnia 19 lutego 2018r. do dnia 23 lutego 2018r.

Maluch do żłobka, rodzic do pracy

Gmina Chrzanów, Żłobek Miejski  w Chrzanowie ogłasza II nabór dzieci do Żłobka Miejskiego na rok 2018/2019 w ramach projektu” Maluch do żłobka, rodzic do pracy”. Nabór rozpoczyna się od dnia 01 marca 2018 r. i trwać będzie do 16 marca 2018r. Szczegółowe informacje u Organizatora: Żłobek Miejski w Chrzanowie ul.Mieszka I 4A, tel. 32 6232091

Programy Regionalny „Gotuj się do pracy”

Informujemy, że przystępujemy do realizacji  Programu Regionalnego „Gotuj się do pracy”. Wsparcie skierowane zostanie do firm branży gastronomicznej oraz osób bezrobotnych w wieku 30-50 lat, a w szczególności do długotrwale bezrobotnych kobiet. Zapraszamy do współpracy restauratorów  oferujących miejsca w ramach prac interwencyjnych, doposażenia i stażu. 

Startuje RPO WM (IV)

Rozpoczynamy rekrutację do projektu pn.: „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie chrzanowskim (IV)”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego. Pierwszeństwo w rekrutacji zarezerwowane jest dla osób w wieku 50+ i niepełnosprawnych. Pracodawców zainteresowanym tworzeniem stanowisk pracy dla ww. grup zapraszamy do współpracy.