file:///B:/Rafa%C5%82/Dokumentacja%20Grupa%20Ma%C5%82opolski%20Zachodniej/
Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Szkolenia za bony w Małopolsce

Żeby pójść dalej czasami warto się zatrzymać. Swoją naukę rozpocząłeś w szkole, być może kontynuowałeś na kursach, część umiejętności nabyłeś zapewne w pracy, znasz się zatem na wielu rzeczach. Wszystko to, co wiesz i umiesz pomoże Ci odkryć, nazwać i uporządkować doradca zawodowy. Wsiądź do pociągu Kierunek Kariera. Zaprasza Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. 

Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy – PODSUMOWANIE

       Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie po raz szósty włączył się w organizacje Tygodnia z Małopolskimi  Urzędami Pracy w dniach 22-26.01.2018r. Była to znakomita okazja dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, aby skorzystać ze spotkań indywidualnych z doradcami zawodowymi oraz warsztatów grupowych dla chcących otworzyć firmę, wyjechać za granicę czy po prostu wybrać odpowiednie formy swojego dalszego rozwoju.

Programy Regionalny „Gwarancja 40+”

Informujemy, że przystępujemy do realizacji  Programu Regionalnego „Gwarancja40+”. Wsparcie skierowane zostanie do osób bezrobotnych powyżej 40 roku życia, a w szczególności do długotrwale bezrobotnych kobiet. Zapraszamy do współpracy pracodawców oferujących miejsca w ramach prac interwencyjnych, doposażenia i stażu.

 

Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie zaprasza osoby bezrobotne i poszukujące pracy do uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych w ramach Tygodnia z Małopolskimi Urzędami PracyW tym roku przedsięwzięcie to realizowane jest pod hasłem „Zdobądź umiejętności cenione przez pracodawców”, a głównym celem jest zaprezentowanie szerokiej oferty, jaką urzędy przygotowały dla różnych grup odbiorców, m.in. młodzieży, przedsiębiorców, osób bezrobotnych i poszukujących zatrudnienia.