file:///B:/Rafa%C5%82/Dokumentacja%20Grupa%20Ma%C5%82opolski%20Zachodniej/
Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Informacja

W przypadku ubiegania się o zezwolenie na pracę sezonową lub o przedłużenie zezwolenia na pracę sezonową, jak również w przypadku złożenia oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi podmiot, dokonuje wpłaty w wysokości 30 zł 

Komunikat

W związku ze zmianami wprowadzonymi ustawą z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy oraz niektórych innych ustaw w dniu 15.12.2017 roku w Dzienniku Ustaw, zostały ogłoszone rozporządzenia wykonawcze dotyczące dostępu cudzoziemców z państw spoza UE/EOG do polskiego rynku pracy. Od 1 stycznia 2018 r. wchodzą w życie nowe przepisy w tym zakresie. Zmiany dotyczą głównie pracy krótkoterminowej i sezonowej.

Pierwszy biznes - wsparcie w starcie

Rozpoczynasz własną działalność gospodarczą? Potrzebujesz większych środków, niż urząd może Ci zaoferować udzielając dotacji. Rozważ zaciągnięcie niskooprocentowanej pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Maksymalna wartość to 85 tysięcy złotych. Oprocentowanie 0,44% w skali roku. Okres spłaty 7 lat.  

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie zdobywcą nagrody specjalnej

 Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie zdobył nagrodę specjalną i tytuł „Lider   Aktywizacji Osób Młodych” w konkursie organizowanym przez Fundację Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM.