Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

                                                            

 

      Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie jak co roku włączył się w przygotowanie i realizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Kampania ta promuje postawy przedsiębiorcze, świadomy rozwój oraz podejmowanie biznesowych inicjatyw.

Refundacja kosztów zatrudnienia w ramach prac interwencyjnych dla osób powyżej 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie informuje, iż dysponuje wolnymi środkami finansowymi na refundację przedsiębiorcy kosztów poniesionych na wynagrodzenia oraz składki na ubezpieczenie społeczne w ramach prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Wyprzedzić smutek

W ramach promocji zachowań prozdrowotnych Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego we współpracy ze Szpitalem Powiatowym oraz ZSECH w Trzebini organizuje 21 listopada 2017 r. konferencję pt. "Wyprzedzić smutek - profilaktyka zaburzeń depresyjnych". 

 

Konkurs na pamiętniki bezrobotnych

Dotknęło cię bezrobocie? Może nie jeden raz? Jak wpłynęło to na Twoje życie? Opowiedz nam o tym. Weź udział w konkursie Instytutu Gospodarstwa Społecznego SGH na „Pamiętniki bezrobotnych” i opisz swoje doświadczenia w formie pamiętnika lub bloga. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone lub/i opublikowane.