file:///B:/Rafa%C5%82/Dokumentacja%20Grupa%20Ma%C5%82opolski%20Zachodniej/
Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Wyprzedzić smutek

W ramach promocji zachowań prozdrowotnych Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego we współpracy ze Szpitalem Powiatowym oraz ZSECH w Trzebini organizuje 21 listopada 2017 r. konferencję pt. "Wyprzedzić smutek - profilaktyka zaburzeń depresyjnych". 

 

Konkurs na pamiętniki bezrobotnych

Dotknęło cię bezrobocie? Może nie jeden raz? Jak wpłynęło to na Twoje życie? Opowiedz nam o tym. Weź udział w konkursie Instytutu Gospodarstwa Społecznego SGH na „Pamiętniki bezrobotnych” i opisz swoje doświadczenia w formie pamiętnika lub bloga. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone lub/i opublikowane.

Warsztaty grupowe "Własna Firma"

                                                  

 

 

       Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie zaprasza do udziału w warsztatach grupowych "Własna Firma" organizowanych w ramach  Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w dniu 15.11.2017r.  W trakcie zajęć omówiony zostanie regulamin oraz wniosek o przyznanie jednorazowych środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej,  będzie można sprawdzić czy posiada się predyspozycje przedsiębiorcy, a także dowiedzieć się jak napisać biznesplan i z jakich funduszy  skorzystać, aby uzyskać dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Refundacja kosztów zatrudnienia i składek na ubezpieczenia społeczne dla osób do 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie informuje, że z dniem 27.10.2017 r. wstrzymuje nabór wniosków w ramach art. 150f ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (tekst jednolity Dz.U. z 2017 r., poz. 1065 z późn.zm.)o refundację pracodawcy lub przedsiębiorcy przez okres 12 miesięcy części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenia społeczne za skierowanych bezrobotnych do 30 roku życia.