file:///B:/Rafa%C5%82/Dokumentacja%20Grupa%20Ma%C5%82opolski%20Zachodniej/
Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Tytuł Lidera Aktywizacji Osób Młodych

Z przyjemnością informujemy, że Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie jest laureatem  w ogólnopolskim konkursie „Lider Aktywizacji Osób Młodych”. Konkurs organizowany był przez Fundację Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM. Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie otrzymał nagrodę specjalną i tytułu LIDERA AKTYWIZACJI OSÓB MŁODYCH.

Nabór wniosków KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców. Nabór będzie prowadzony od dnia 25 października 2017 r. do dnia 31 października 2017 r.

Kariera dla młodych

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie włączył się w organizację  IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Pięć kolejnych dni obfitowało w wydarzenia inspirujące młodych do zawodowych przemyśleń. Doradcy zawodowi tutejszego urzędu w sposób przystępny przybliżali młodzieży trudne tematy związane z wyborem zawodowej drogi. 

Ogólnopolski Tydzień Kariery

 

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie w ramach IX Ogólnopolskich Dni Kariery organizuje w dniu 20.10.2017r. konferencję dla ostatnich klas gimnazjum powiatu chrzanowskiego. Spotkanie odbędzie się pod hasłem tegorocznej edycji wydarzenia: "Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje".