Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Program Rodzina 500+ - pamiętaj, by złożyć wniosek!

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przypomina o konieczności złożenia wniosku na kolejny okres Programu Rodzina 500+. Nowy okres składania wniosków rozpocznie się 1 sierpnia 2017 i będzie uprawniał do wypłaty świadczenia od 1 października 2017. Warunkiem otrzymania świadczenia wychowawczego na kolejny okres jest za każdym razem ponowne złożenie wniosku. 

Wsparcie dla osób niepełnosprawnych ze środków PFRON

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie informuje, że dysponuje wolnymi środkami finansowymi z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Maluch do żłobka, rodzic do pracy

Żłobek Miejski w Chrzanowie realizuje projekt pn.: „Maluch do żłobka, rodzic do pracy w gminie Chrzanów”.  Wsparcie pomóc ma w łączeniu życia zawodowego z prywatnym, osobom bezrobotnym, sprawującym opiekę nad dzieckiem do lat trzech.

Przekrocz granicę – zawodowa przygoda w Niemczech

Masz 18-35 lat, jesteś bezrobotny i marzysz o przeżyciu zawodowej przygody za granicą? Przyjdź na spotkanie w PUP Chrzanów w dniu 29.06.2017 o godzinie 10.00 w sali 301 i  dowiedz się jak je spełnić. Zostań uczestnikiem projektu „Przekraczamy granice. Push the limits” – realizowanego przez Stowarzyszenie  Doradców Europejskich PLinEU w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Chrzanowie. Liczba miejsc ograniczona!