file:///B:/Rafa%C5%82/Dokumentacja%20Grupa%20Ma%C5%82opolski%20Zachodniej/
Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Giełda pracy z pracodawcą na stanowisko ELEKTRYK lub ELEKTRONIK

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie prowadzi rekrutację na stanowiskaELEKTRYK lub ELEKTRONIK  
BRANŻA – PRODECENT SYSTEMÓW ZASILANIA (agregaty prądotwórcze, zasilacze UPS); zakres obowiązków – montaż szaf sterowniczych, łączenie przewodów przy agregatach prądotwórczych, montaż urządzeń/podłączenie u inwestora/. Miejsce pracy:  Trzebinia

Krajowy Fundusz Szkoleniowy - nabór wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców. Nabór będzie prowadzony od dnia 18 września 2017 r. do dnia 29 września 2017 r.

Pomoc dla pracodawców

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchomiło nową funkcjonalność w Centralnej Bazie Ofert Pracy, będącej oficjalnym serwisem internetowym z ogłoszeniami o pracę. Do dwóch zakładek dedykowanych osobom szukającym pracy dołączyła kolejna – tym razem stworzona z myślą o pracodawcach.

Konkurs na pamiętniki bezrobotnych

Dotknęło cię bezrobocie? Może nie jeden raz? Jak wpłynęło to na Twoje życie? Opowiedz nam o tym. Weź udział w konkursie Instytutu Gospodarstwa Społecznego SGH na „Pamiętniki bezrobotnych” i opisz swoje doświadczenia w formie pamiętnika lub bloga. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone lub/i opublikowane.