file:///B:/Rafa%C5%82/Dokumentacja%20Grupa%20Ma%C5%82opolski%20Zachodniej/
Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Przekrocz granicę – zawodowa przygoda w Niemczech

Masz 18-35 lat, jesteś bezrobotny i marzysz o przeżyciu zawodowej przygody za granicą? Przyjdź na spotkanie w PUP Chrzanów w dniu 29.06.2017 o godzinie 10.00 w sali 301 i  dowiedz się jak je spełnić. Zostań uczestnikiem projektu „Przekraczamy granice. Push the limits” – realizowanego przez Stowarzyszenie  Doradców Europejskich PLinEU w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Chrzanowie. Liczba miejsc ograniczona!

 

 

W ramach projektu oferowane jest szerokie wsparcie w aktywizacji zawodowej, obejmujące m.in. udział w dwumiesięcznych stażach zagranicznych.

 

Do udziału w projekcie zapraszane są osoby w wieku 18-35 lat, które spełniają łącznie następujące kryteria:

  • nie pracują, nie uczą się w trybie stacjonarnym, nie biorą udziału w żadnych kursach/szkoleniach (finansowanych ze środków publicznych)
  • są zarejestrowane w urzędzie pracy
  • mają wykształcenie wyższe (licencjackie lub magisterskie) lub średnie zawodowe

Do projektu zapraszamy osoby znające w stopniu podstawowym język obcy (pozom A2, preferowana znajomość języka kraju, w którym odbędzie się staż – (niemiecki/hiszpański lub angielski).

Projekt jest skierowany do osób mieszkających na terenie województwa małopolskiego.

 

PLinEU oferuje?

  • bezpłatny, intensywny kurs językowy w Krakowie;
  • dwumiesięczne praktyki zawodowe* w Niemczech (Drezno) w różnych branżach i zawodach. Pokrywamy wszelkie koszty: dojazdów, ubezpieczania i pobytu za granicą (zakwaterowanie i pełne wyżywienie). Zapewniamy opiekę polskojęzycznego mentora za granicą, zajęcia językowe i animację czasu wolnego!
  • warsztaty i szkolenia rozwoju kompetencji zawodowych i społecznych;
  • przez cały okres udziału w projekcie wsparcie osobistego mentora, który pomaga w określeniu celów i planów działania, przygotowuje do stażu zagranicznego, sprawuje opiekę podczas pobytu za granicą, wspiera w znalezieniu zatrudnienia lub podjęciu innej aktywności po powrocie do kraju;
  • po powrocie z praktyk w Niemczech/Hiszpanii możliwość płatnych staży zawodowych w kraju, kursy zawodowe, coaching indywidualny;
  • wsparcie w poszukiwaniu zatrudnienia.

 

*PRAKTYKI ZA GRANICĄ: oferujemy praktyki w branży gastronomicznej, hotelarskiej, opiece nad osobami starszymi, administracji biurowej, a także praktyki dla operatorów maszyn (w szczególności operator CNC), spawaczy, magazynierów i operatorów wózków widłowych.

 

Obecnie prowadzona jest rekrutacja do III edycji  – staże w Niemczech.

 

 

Szczegółowe informacje dla kandydatów do projektu podane zostaną na spotkaniu
w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chrzanowie, ul. Słowackiego 8


w dniu 29.06.2017 (czwartek)  o godzinie 10.00 w sali 301


na którym będą obecni przedstawiciele PLinEU.

 

 

www.plineu.org

e-mail: rekrutacja@plineu.org
tel: 12 411 05 24

Stowarzyszenie Doradców Europejskich PLinEU
ul. Kasprowicza 9a/1, 31-523 Kraków
(biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 15.00)

Aktualność dodana przez: Lidia Góralewicz (2017-06-23 09:57:55) , zredagowana przez: Lidia Góralewicz (2017-07-04 13:27:26)
Data wydarzenia : 2017-06-23
Data publikacji : 2017-06-23

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-chrzanow.pl/wydarzenie/577/przekrocz-granice-%E2%80%93-zawodowa-przygoda-w-niemczech