file:///B:/Rafa%C5%82/Dokumentacja%20Grupa%20Ma%C5%82opolski%20Zachodniej/
Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

                                                    

 

 

   Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie jak co roku włączył się w przygotowanie i realizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Kampania ta promuje postawy przedsiębiorcze, świadomy rozwój oraz podejmowanie biznesowych inicjatyw.

 

    Inicjatywą zorganizowaną w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chrzanowie była porada grupowa „Własna Firma” dla osób bezrobotnych, które są zainteresowane założeniem własnej firmy. Uczestnicy porady zbadali swoje predyspozycje przedsiębiorcze, przedstawili swoje pomysły na własny biznes, a także uzyskali informacje nt. regulaminu oraz wniosku o przyznanie  jednorazowo środków  na podjęcie działalności gospodarczej, poznali etapy tworzenia biznes planu oraz etapy zakładania działalności gospodarczej. 

 

     Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w zorganizowanym spotkaniu i życzymy powodzenia w planowanych przedsięwzięciach.

 

 

Aktualność dodana przez: Renata Janus (2017-11-20 12:30:10) , zredagowana przez: Renata Janus (2017-11-20 12:31:06)
Data wydarzenia : 2017-11-15
Data publikacji : 2017-11-20

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-chrzanow.pl/wydarzenie/601/swiatowy-tydzien-przedsiebiorczosci