file:///B:/Rafa%C5%82/Dokumentacja%20Grupa%20Ma%C5%82opolski%20Zachodniej/
Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Pierwszy biznes - wsparcie w starcie

 

Rozpoczynasz własną działalność gospodarczą? Potrzebujesz większych środków, niż urząd może Ci zaoferować udzielając dotacji. Rozważ zaciągnięcie niskooprocentowanej pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Maksymalna wartość to 85 tysięcy złotych. Oprocentowanie 0,44% w skali roku. Okres spłaty 7 lat.  

 

Program „Pierwszy biznes – wsparcie na starcie” został uruchomiony trzy lata temu przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Bank Gospodarstwa Krajowego. Skorzystać mogą z niego osoby bezrobotne i absolwenci szkół średnich i wyższych.

Jednym z dwóch operatorów programu „Wsparcie na starcie” jest w województwie małopolskim Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych SA.

 

Szczegółowe informacje znajdziecie państwo na stronach: tise.pl oraz wsparciewstarciebgk.pl

 

 

Aktualność dodana przez: Lidia Góralewicz (2017-12-13 09:44:16)
Data wydarzenia : 2017-12-13
Data publikacji : 2017-12-13

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-chrzanow.pl/wydarzenie/605/pierwszy-biznes-wsparcie-w-starcie