file:///B:/Rafa%C5%82/Dokumentacja%20Grupa%20Ma%C5%82opolski%20Zachodniej/
Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy – PODSUMOWANIE

            Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie po raz szósty włączył się w organizacje Tygodnia z Małopolskimi  Urzędami Pracy w dniach 22-26.01.2018r. Była to znakomita okazja dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, aby skorzystać ze spotkań indywidualnych z doradcami zawodowymi oraz warsztatów grupowych dla chcących otworzyć firmę, wyjechać za granicę czy po prostu wybrać odpowiednie formy swojego dalszego rozwoju.

 

            Spotkania indywidualne z doradcą zawodowym umożliwiły osobom poznanie swoich predyspozycji zawodowych, określenie swojej ścieżki zawodowej, a także skonsultowanie swoich dokumentów aplikacyjnych. Natomiast warsztaty grupowe dostarczyły uczestnikom informacji na temat usług Urzędu Pracy dla osób zarejestrowanych oraz form wsparcia dla pracodawców. Wiedza ta ułatwi odnalezienie się na obecnym rynku pracy. Wydarzeniem cieszącym się największym zainteresowaniem okazały się warsztaty z zakresu przedsiębiorczości „Własna Firma”. Na spotkaniu doradcy zawodowi omówili regulamin przyznawania jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej, poinformowali w jaki sposób uzupełnić wniosek o przyznanie tych środków, a także jak stworzyć atrakcyjny biznes plan. Głównym punktem zajęć była wizyta v-ice prezesa Chrzanowskiej Izby Gospodarczej Tomasza Źołądź, który od wielu lat z powodzeniem prowadzi własną firmę. Z przyszłymi przedsiębiorcami podzielił się swoją bogatą wiedzą na temat pozyskiwania klientów, marketingu i reklamy firmy, możliwości rozwoju, a także sztuki przetrwania na współczesnym rynku.

 

                Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w wydarzeniach organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie i życzymy powodzenia w przyszłych działaniach zawodowych.

 

 

 

 

 

 

 

Aktualność dodana przez: Renata Janus (2018-01-31 12:28:30) , zredagowana przez: Renata Janus (2018-01-31 13:44:47)
Data wydarzenia : 2018-01-26
Data publikacji : 2018-01-31

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-chrzanow.pl/wydarzenie/611/tydzien-z-malopolskimi-urzedami-pracy-%E2%80%93-podsumowanie