file:///B:/Rafa%C5%82/Dokumentacja%20Grupa%20Ma%C5%82opolski%20Zachodniej/
Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Startuje RPO WM (IV)

 

 

Rozpoczynamy rekrutację do projektu pn.: „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie chrzanowskim (IV)”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego. Pierwszeństwo w rekrutacji zarezerwowane jest dla osób w wieku 50+ i niepełnosprawnych. Pracodawców zainteresowanym tworzeniem stanowisk pracy dla ww. grup zapraszamy do współpracy.

 

 

W ramach projektu osoby powyżej 30 roku życia, będą mogły uczestniczyć w takich formach wsparcia jak: staż, szkolenie, prace interwencyjne, jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz zatrudnienie na stanowisku stworzonym w ramach refundacji doposażenia lub wyposażenia, zgodnie z Indywidualnym Planem Działania.

  

Uprawnieni do udziału w projekcie są: osoby bezrobotne, zarejestrowany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chrzanowie powyżej 30 roku życia, spełniające jedno z poniższych kryteriów:

  • osoba powyżej 50 roku życia
  • osoba o niskich kwalifikacjach,
  • osoba długotrwale bezrobotna, (tj. bezrobotny nieprzerwanie przez okres ponad 12 miesięcy)
  • osoba z niepełnosprawnościami
  • kobiety

 

UWAGA:

Pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby z niepełnosprawnościami oraz powyżej 50 roku życia!!!

 

Wsparciem projektowym zostanie objętych łącznie 191 osób.

Okres realizacji: 1 stycznia 2018 – 30 czerwca 2019.

 

 

Wszelkich informacji na temat możliwości skorzystania w projektu, udzielają doradcy Klienta. 

 

Pracodawców zainteresowanych współpracą w zakresie tworzenia miejsc pracy zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 32 75 33 861

Zapraszamy do udziału w projekcie.

 

 

Aktualność dodana przez: Lidia Góralewicz (2018-02-14 10:29:47) , zredagowana przez: Lidia Góralewicz (2018-02-14 10:30:37)
Data wydarzenia : 2018-02-14
Data publikacji : 2018-02-14

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-chrzanow.pl/wydarzenie/613/startuje-rpo-wm-(iv)