file:///B:/Rafa%C5%82/Dokumentacja%20Grupa%20Ma%C5%82opolski%20Zachodniej/
Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

INICJATYWA WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

         Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie w ramach współpracy z Fundacją Tax Care – Inicjatywą Wspierania  Przedsiębiorczości w dniu 26.03.2018r. zorganizował warsztaty dedykowane wszystkim zainteresowanym szeroko pojętą przedsiębiorczością, ze szczególnym uwzględnieniem osób, które  złożyły wniosek o dofinansowanie do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej.

 

       Program warsztatów poruszał m. in. kwestie procedur zakładania działalności gospodarczej, źródeł finansowania, zasad księgowości oraz podatków. Dzięki profesjonalnemu  podejściu prelegenta do tematu i dużą ilość interakcji spotkanie obfitowało w ogromne ilości cennych rad i wskazówek dla uczestników.

 

         Ufamy,  iż zdobyta wiedza zaprocentuje w przyszłości pojawieniem się na lokalnym rynku pracy nowych przedsiębiorców oraz wolnych miejsc pracy.

 

 

 

 

Aktualność dodana przez: Renata Janus (2018-03-27 12:48:18) , zredagowana przez: Renata Janus (2018-03-27 12:51:57)
Data wydarzenia : 2018-03-26
Data publikacji : 2018-03-27

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-chrzanow.pl/wydarzenie/621/inicjatywa-wspierania-przedsiebiorczosci